KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9201557

nr 920 1557

David Parsén

(1896-1977), Sverige

Akvarell, David Parsén (1896-1977), Stockholmsmotiv, signerad, -53, bladets mått: 23x31

David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 19:00:14

24/10 22:03:35 1      Vinnande bud

David Parsén

Läs mer om David Parsén